Detektyw w departamencie bezieczeństwa

  • Data publikacji: 23/10/2023
    • Kraków, małopolskie, Polska

Obowiązki
- prowadzenie czynności detektywistycznych w powierzonych sprawach,
- przeciwdziałanie oraz wykrywanie przestępstw
- wykonywanie pracy zgodnie ze standardami obowiązujacymi w zawodzie deteyktywa
- ścisła wspólpraca z Departamentem Bezpieczeństwa oraz Zespolem d/s Kontaktów z Organami Ścigania

Nasze wymagania
- czynna licencja prywatnego detektywa, chęć jej uzyskania lub doświadczenie w wymaganym zawodzie
- doświadczenie w pracy operacyjnej zdobyte podczas służb w formacjach publicznych lub doświadczenie w pracy w biurze detektywistycznym
- niekaralność , uczciwość, solidność, samodyscyplina i motywacja do działania
- wykkształcenie min. średnie
- znajomość technik operacyjnych przydatnych wpracy detektywa
- czynne prawo jazdy kategori B poparate doświadczeniem w prowadzeniu samochodu

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie zalezne od umiejetności i sprawności w pozyskiwaniu informacji
- niezbędne wyposażenie techniczne/ samochód, najwyższej klasy sprzet techniczny /
- pakiet szkoleń specjalistycznych
- miłą atmosferę w pracy, wsparcie
- miesięczny okres próbny
- bezstresowe przygotowanie do objęcia stanowiska pracy
- wysokie premie motywacyjne
- mozliwy kontrakt B2B w ramach współpra

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Laborant

    Laborant

    Inne prace Bełchatów (łódzkie) 22/04/2024

    UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. * Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymcza...

  • Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie

    Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie

    Inne prace Rypin (kujawsko-pomorskie) 15/04/2024

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...

  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Inne prace Mława (mazowieckie) 15/04/2024