Praca na stanowisku – Mistrza Zmianowego

  • Data publikacji: 17/11/2023
    • Tychy, śląskie, Polska

Twoje zadania:

• organizacja pracy warsztatu (przyjęcie prac, wyznaczanie priorytetów, ustalanie metod napraw, weryfikacja pobranego materiału, nadzór nad prawidłowością, wydajnością i efektywnością wykonanych prac),
• nadzorowanie i egzekwowanie utrzymywania porządku i przestrzegania przepisów BHP i Ppoż. na stanowiskach pracy,
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie pracy współpracowników,
• nadzorowanie prawidłowej eksploatacji maszyn, urządzeń i narzędzi oraz instalacji,
• egzekwowanie zakazu przebywania osób postronnych na stanowiskach pracy,
• sporządzanie raportów rozliczających przebieg pracy na poszczególnych zmianach.
Co oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji zawodowych i doświadczenia,
• pracę w dynamicznej , zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na kursach i szkoleniach,
• bogaty pakiet socjalny.

Twoje przewagi:
• praca na podobnym stanowisku z kilkuletnim stażem,
• umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (schematy, katalogi, instrukcje warsztatowe),
• wykształcenie kierunkowe,
• prawo jazdy kat. D,
• ukończone kursy związane z budową, naprawą oraz diagnostyką pojazdów gamy ciężkiej,
• uprawnienia SEP G1D i/lub G3D,
• diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,
• duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna),
• bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
• komunikatywność.
Osoby zainteresowanie proszone są o przesłanie CV na adres [email protected]
Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKM Sp. z o.o., ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy, moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na ‪www.pkmtychy.pl - w zakładce RODO.‬‬‬‬

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Laborant

    Laborant

    Inne prace Bełchatów (łódzkie) 22/04/2024

    UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. * Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymcza...

  • Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie

    Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie

    Inne prace Rypin (kujawsko-pomorskie) 15/04/2024

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...

  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Inne prace Mława (mazowieckie) 15/04/2024