Technolog - Rysownik CAD - obróbka blach

  • Data publikacji: 04/06/2024
    • Karczew, mazowieckie, Polska

Stabilna firma z wieloletnią tradycją na rynku poszukuje Technologa / Rysownika CAD - obróbka blach.
Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
- atrakcyjne wynagrodzenie -uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy (8 000 - 11 000 brutto)
- pracę w systemie 1 zmianowym (7-15, lub 8-16 do wyboru)
- benefity: dofinansowania z ZFŚS
- pracę z nowoczesnymi technologiami
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość nauki innych programów

Zadania
- wykonywania rysunków CAD
- wykonywanie programów do obsługi maszyn: wykrawarka/laser
- dobór technologii obróbki
- współpraca z działami: sprzedaży, technicznym

Oczekujemy
- doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży - blachy, metalowa

Lokalizacja: Karczew

Osoby zainteresowane prosimy o zainteresowanie prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/form/a/dadac44a9f1a2cc112a084d2827a2d1f644a3848 , bądź zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • MISTRZ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

    MISTRZ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

    Inne prace Ujazdówek (mazowieckie) 10/05/2024

    MISTRZ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku Forma zatrudnienia: umowa o pracę Województwo: mazowieckie OBOWIĄZKI nadzór pracowników wykonujących pracę na przyjęciu żywca stanowiskowa kontrola realizacja powierzony...

    Inne prace Ciechanów (mazowieckie) 08/05/2024

  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Inne prace Mława (mazowieckie) 15/04/2024

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynam...