Praca na stanowisku – Mechanik samochodowy

  • Data publikacji: 17/11/2023
    • Tychy, śląskie, Polska

Twoje zadania:

• kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych i diagnostyka autobusów,
• utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi na stanowisku pracy,
• diagnostyka + naprawa układów:
- pneumatycznych,
- zawieszenia,
- zasilania paliwem ON,
- hamulcowych.
Co oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
• pracę w dynamicznej, zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na kursach i szkoleniach,
• bogaty pakiet socjalny.
Twoje przewagi:
• umiejętność diagnozowania usterek oraz ich naprawa
• wykształcenie kierunkowe,
• doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/diagnosty,
• znajomość programów diagnostycznych,
• komunikatywność,
• zaangażowanie w pracę,
• aktualne prawo jazdy kategorii B i mile widziana kat.D,
• duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna),
• bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

Osoby zainteresowanie proszone są o przesłanie CV na adres [email protected]
Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKM Sp. z o.o., ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy, moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na ‪www.pkmtychy.pl - w zakładce RODO.‬‬‬‬

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Elektromechanik -TUR * UMOWA O PRACĘ * 7200-7800 zł

    Elektromechanik -TUR * UMOWA O PRACĘ * 7200-7800 zł

    Mechanik Piaseczno (mazowieckie) 24/04/2024

    Jesteśmy B8 Recruitment - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Dla naszego klienta, lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem posz...

  • Mechanik w Zespole Utrzymania Ruchu

    Mechanik w Zespole Utrzymania Ruchu

    Mechanik Rypin (kujawsko-pomorskie) 15/04/2024

    Jednym z najważniejszych działów Firmy Cedrob S.A., istniejącym od 2007 roku, jest Zakład Produkcji Pasz. Cedrob Pasze to najnowocześniejsze Wytwórnie Pasz w Polsce. W pełni zautomatyzowane linie technologiczne wyposażone są w urządzenia spełniające ...

    Mechanik Rypin (kujawsko-pomorskie) 14/03/2024

    Mechanik w Zespole Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Rypinie ul. Bielawki Zakres obowiązków: - utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego - wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń - wykonywanie okresowych przeglądów Wymagania: ...