MAGAZYNIER NIEMCY

  • Data publikacji: 15/12/2023
    • Kraków, Kraków, małopolskie, Polska

Pracownik fizyczny bez języka niemieckiego
różne lokalizacje w Niemczech

Oferujemy:
• stawkę 13,50-16,88 euro brutto/h,
• wynagrodzenie ok.1500-1800 EURO NETTO miesięcznie!
• możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu roboczym,
• zakwaterowanie płatne 150 euro/miesiąc – dobry standard, wyposażenie + Wi-Fi,
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec, na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• stałą opiekę polskiego koordynatora,
• pracę w polskim zespole i z polskimi brygadzistami,
• koordynowanie dojazdu dom-praca-dom w Niemczech,
• zwrot kosztów za dojazd z Polski do Niemiec – po 3 miesiącach pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Obowiązki:
• załadunek i rozładunek paczek,
• dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru.

Wymagania:
• sprawność fizyczna,
• gotowość do pracy,
• własny samochód na dojazd – mile widziane.

Zadzwoń już teraz!
+48 505 176 000

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • KOMISJONER

    KOMISJONER

    Praca za granicą Kraków (małopolskie) 15/12/2023

    Komisjoner Praca tymczasowa Niemcy Oferujemy: • stawkę 13,00 EUR brutto/h, nadgodziny płatne 25% więcej i praca w niedziele płatna 50 %więcej • zakwaterowanie w pełni opłacone przez Pracodawcę, • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pi...

  • KOMISJONER NIEMCY

    KOMISJONER NIEMCY

  • PRACOWNIK FIZYCZNY PRALNI PRZEMYSŁOWEJ

    PRACOWNIK FIZYCZNY PRALNI PRZEMYSŁOWEJ

    Obowiązki: - sortowanie prania, - załadunek i obsługa maszyn piorących, - obsługa magla, - przygotowywanie prania do prasowania, - składanie prania, - dbanie o porządek na stanowisku pracy, - przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa. Oferujemy: - staw...