PRACOWNIK FIZYCZNY PRALNI PRZEMYSŁOWEJ

  • Data publikacji: 14/12/2023
    • Kraków, Kraków, małopolskie, Polska

Obowiązki:
- sortowanie prania,
- załadunek i obsługa maszyn piorących,
- obsługa magla,
- przygotowywanie prania do prasowania,
- składanie prania,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.

Oferujemy:

- stawkę dzienną 13,00 EUR brutto/h (1400-1700 EUR netto),
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
- możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia,
- elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać,
- zwrot kosztów dojazdu do Niemiec po przepracowanych 3 miesiącach (na podstawie faktur za paliwo, biletów),
- pracę zmianową i możliwość nadgodzin jeśli jest takie zapotrzebowanie,
- płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech,
- stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce,
- 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
- polską umowę o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec,
- pomoc w załatwieniu zameldowania,
- pracę z możliwością przedłużenia współpracy,
- pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec,
- program Zarabianie przez Polecanie – otrzymasz dodatkowo 100 EURO brutto za każdą poleconą osobę.

Dodatkowe informacje

Lokalizacja: Warburg

Wymagania:
- chęć do pracy,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- gotowość do pracy 2-zmianowej,

Mile widziane:
- prawo jazdy "B",
- własny samochód,
- doświadczenie w pracy w pralni przemysłowej.

KONTAKT: +48 505 176 000

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • MAGAZYNIER ZAGRANICA

    MAGAZYNIER ZAGRANICA

    Praca za granicą Kraków (małopolskie) 14/12/2023

    Pracownik fizyczny bez języka niemieckiego różne lokalizacje w Niemczech Oferujemy: • stawkę 13,50-16,88 euro brutto/h, • wynagrodzenie ok.1500-1800 EURO NETTO miesięcznie! • możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu roboczym, • zakwat...

  • PRACOWNIK FIZYCZNY

    PRACOWNIK FIZYCZNY

  • MAGAZYNIER NIEMCY

    MAGAZYNIER NIEMCY