Pracownik magazynu (k/m) - bez znajomości języka niem. - Niemcy

  • Data publikacji: 31/08/2023
    • Bydgoszcz, Wybierz województwo, Polska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haren (Ems)

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie produktów mięsnych
● Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
● Praca ze skanerem
● Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

● Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
● Gotowość do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
● NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO
● Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się

Oferujemy:

● Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio w zakładzie
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13,91 euro brutto/h, po przeszkoleniu 14,91 euro brutto/h, możliwy dalszy wzrost stawki wraz z nabytym doświadczeniem
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 67 euro za tydzień
● Tanie obiady w stołówce zakładowej
● Bezpłatną odzież roboczą
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

[email protected]

Tel. 52/522 80 50

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • KIEROWCA KAT. B

    KIEROWCA KAT. B

    Praca za granicą NORYMBERGIA (NIEMCY) 25/04/2024

    Opis stanowiska Załadowanie samochodu z magazynu zgodnie z informacjami wykazanymi w aplikacji zainstalowanej w prywatnym smartfonie. W aplikacji wskazane zostaną adresy dostawy załadowanych produktów, a następnie odbioru/załadunku kolejnych. Rodzaj ...

  • SZWACZKA

    SZWACZKA

    Praca za granicą NEUSS (NIEMCY) 25/04/2024

    Opis stanowiska Praca odbywa się na pralni przemysłowej, przy drobnych pracach naprawczych (np. zszycia popuszczonych szwów, zszywanie odprutych mankietów, przyszywanie guzików itp.) Asortyment na pralni: gastronomiczne i hotelowe tekstylia (brak aso...

  • Komisjoner

    Komisjoner

    Praca za granicą FULDA (NIEMCY) 25/04/2024

    Praca tymczasowa Niemcy Oferujemy: stawkę 13,50 EUR brutto/h, zakwaterowanie w pełni opłacone przez Pracodawcę, możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia, elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym ...